GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 7528179
nr 752 8179
Servisdelar
Tyskland, Sekelskifte, 7 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:48:47
6/4 00:21:52
100 kr
9/4 16:33:11